dizajn_foto

DIZAJN A FAREBNOSŤ

NADČASOVÝ DIZAJN A VEĽKÁ FAREBNÁ ŠKÁLA

Široká paleta farieb, variabilita tvarov a rozmerov

110_BIG

Podporujeme Vaše individuálne želania v oblasti farebných riešení

Farebný systém spoločnosti Inoutic/Deceuninck umožňuje zvoliť farbu okien i dverí pre každý štýl a vkus. Farebné okná a dvere dokresľujú estetický dojem a sú rozhodujúce pre vzhľad fasády. Kvalitné a mimoriadne odolné fólie Inoutic / Deceuninck splňujú tie najvyššie kvalitatívne a designové požiadavky. Okrem stálofarebnosti vykazujú i výnimočnú odolnosť proti teplote a UV žiareniu.
Starostlivosť a údržba je naviac veľmi nenáročná.
Farebná paleta obsahuje 40 farieb, drevených dekorov a fólií s perleťovou štruktúrou alebo hliníkovým vzhľadom. Farebné fólie se nanášajú jedno- alebo obojstranne a farby možno rôzne kombinovať.
Obľúbeným variantom sú hliníkové kryty pre okenné aj dverné profily Eforte a Prestige, ktoré poskytujú dokonalý vzhľad hliníku pri zachovaní všetkých predností plastového okna. Hliníkové opláštenie tiež umožňuje ďalšie farebné úpravy, prakticky neobmedzená farebná variabilita tu umožňuje dokonalé zladenie s architektúrou stavby a jej okolím.

 
006_BIG

Inoutic Prestige

Tri varianty tvaru profilu – rovné, predsadené hranaté a predsadené guľaté krídlo – umožňujú architektom uvažovať o kvalitnom rámovom profile v originálne poňatých konštrukciách.
V ponuke je okrem farebných úprav a fólií so štruktúrou dreva a obľúbená povrchová úprava Titanium Plus, ktorá dodáva moderným objektom futuristický akcent. Výhodou úprav Titanium Plus je dokonalosť vzhľadu hliníkového okna pri zachovaní vynikajúcich funkčných vlastností a rozumnej ceny. V súčasnosti je k dispozícii sedem farebných variantov, ktoré sa nanášajú výhradne na sivý profil. Pre dokonalý estetický efekt možno v tejto úprave vyrobiť aj dvere či doplnkové profily vrátane nadokenných roliet. Je i možnosť aplikácie jednostrannej fólie v povrchovej úprave Titanium Plus.
Povrchová úprava Decoroc® umožňuje namiešať a naniesť na profil akúkoľvek farbu zo vzorkovnice RAL (celkovo 24 farebných vyhotovení).

 
908_BIG

Inoutic Eforte

Okenný profil Eforte je možné kombinovať so všetkými príbuznými plastovými profilmi alebo ho obohatiť o exkluzívnu fóliu Titanium Plus. Inoutic Eforte zaujme širokými možnosťami farebného prevedenia okenného rámu: až 40 rôznych odtieňov, vrátane farieb s metalickým efektom Titanium Plus, moderných trendových farieb i tradičných farieb, je typologicky rozdelených do piatich skupín. Jednotlivé typy farieb sa ponúkajú s rozličnými štruktúrami, napr. perleťovou štruktúrou, rôznymi štruktúrami dreva alebo s hliníkovým vzhľadom. Rozšírená ponuka farieb prináša viac individuality a kreativity pre rozhodovanie zákazníka. Farebnú povrchovú úpravu je možné aplikovať z jednej strany, alebo z oboch strán.

TEPELNÁ
OCHRANA

UNIKÁTNY PROFIL INOUTIC
U = 0,95 W/m2K
viac…

VYSOKÁ
BEZPEČNOSŤ

CELOOBVODOVÉ KOVANIE
OD WINKHAUS
viac…

DIZAJN
A FAREBNOSŤ

NADČASOVÝ DIZAJN
VEĽKÁ FAREBNÁ ŠKÁLA
viac…

ZVUKOVÁ
OCHRANA

VÝRAZNE PREVYŠUJE
NORMY, TRIEDA 5
viac…

DLHÁ
ŽIVOTNOSŤ

ZÁRUKA 10 ROKOV
viac…